O firmie

OSK L.Barszcz to nowoczesny i dynamiczny Ośrodek oferujący kursy prawa jazdy kat. B, A, A2, A1, AM

Celem działalności Ośrodka jest przygotowanie wszystkich chętnych do bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z dróg.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, cierpliwych i sumiennych, którzy  tok nauki dostosowują do potrzeb i predyspozycji kursanta. Indywidualne podejście oraz umiejętności  dydaktyczne naszych instruktorów gwarantują Państwu perfekcyjne  opanowanie  technik prowadzenia pojazdu, zrozumienie zasad organizacji ruchu  oraz kultury jazdy.

Dokładamy wszelkich starań by nauka odbywała się na najwyższym poziomie. Stale rosnąca liczba osób wybierających nasz Ośrodek i wysoka zdawalność są dowodem na skuteczność szkolenia oraz miernikiem zadowolenia z prowadzonych przez nas kursów.

Wszystkich, którzy wybrali nasz Ośrodek serdecznie pozdrawiamy. Życzymy sukcesów za kółkiem, przede wszystkim zaś szerokiej drogi.

Niezdecydowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Edukacja


Instruktor naszego ośrodka Leszek Barszcz zdał egzamin państwowy i uzyskał uprawnienia techniki jazdy w zakresie kategorii A i B. Jako jedyny w Powiecie Ostrowskim !!!


leszeka

Nasi instruktorzy uczestniczą w szkoleniach doskonaląc własne umiejętności i wiedzę.

Instruktorzy naszego ośrodka Anna Frączyk i Leszek Barszcz uczestniczą w projekcie.

„Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców”

Cykl szkolenia składa się z dwóch dni szkolenia stacjonarnego oraz kursu e-learningowego. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu:

Cele projektu:

wzrost poziomu wiedzy o: przepisach dot. pracy instruktora, zmianach w przepisach ruchu i transportu drogowego, procedurach administracyjnych, nowoczesnych środkach dydaktycznych,
wzrost kwalifikacji w zakresie: kształcenia dorosłych, stosowania nowych narzędzi edukacyjnych, techniki prowadzenia pojazdów,
wzrost umiejętności w zakresie: rozwiązywania sytuacji konfliktowych, empatii i asertywności,
wsparcie dla kobiet instruktorów (wyrównanie szans, zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy).

 

Doskonalenie Techniki Jazdy

W dniu 11.09.2011r. na torze Toruńskiej Akademii Jazdy odbyło się szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy motocyklem. Uczestniczył w nim instruktor naszego ośrodka Leszek Barszcz.
certyfikat

Aktywność

Nasz ośrodek aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności.

skanowanie0003_0
skanowanie0002_0
skanowanie0001_0
skanowanie0002j_0001